جشنواره تابستانی شهر علم

Elm (1) (533x640)

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، شب گذشته جشنواره شهر علم در میان استقبال بیش از ۵ هزار بازدیدکننده از بخش های مختلف این جشنواره افتتاح شد که حضور این تعداد بازدیدکننده همزمان با آیین گشایش آن خارج از انتظار بود.

جشنواره شهر علم در بخش های مختلف نمایشگاهی، کارگاهی و ایجاد غرفه های آزمایشگاهی از ۴ تا ۱۳ شهریور ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ است.

شهروندان در  این جشنواره که در فضایی کاملاً متفاوت است، می توانند تجربیات جدیدی از مباحث علمی به همراه آزمایش های تخصصی که توسط خود شهروندان انجام می شود، داشته باشند.

همچنین در جشنواره شهر علم در برج میلاد تهران شهروندان می توانند مراحل ساخت روبات را مشاهده کرده و در صورت تمایل می توانند دوره های آموزشی آن را در طول ۱۰ روز برگزاری جشنواره بگذرانند.

یکی دیگر از بخش های جذاب جشنواره آموزش علوم کاربردی و مهارت های علمی در آشپزخانه است که در این بخش شهروندان می توانند به صورت تجربی آزمایش های علوم کاربردی را خود انجام دهند.

راه اندازی رستوران ویژه بازی های فکری از دیگر بخش های جشنواره “شهرعلم ” است. این رستوران ویژه کودکان و نوجوانان شهر راه اندازی می شود و برای استفاده از بازی های فکری کودکان باید ابتدا فهرست بازی های فکری را مشاهده و پس از انتخاب بازی فکری مورد نظر دراختیارشان قرار می گیرد.

راه اندازی کارگاهی تخصصی درباره معماری و دکوراسیون داخلی از دیگر بخش های این دوره از جشنواره است که شهروندان می توانند با مراجعه به این کارگاه نکات آموزشی را برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل  خود دریافت کنند.

Comments

 • درود بر شما
  من خیلی خوش شانس بودم که در اون روزها به برج میلاد رفتم و از نزدیک انواع آزمایش های فیزیک تجربه کردم، در مورد اون دو دیش که صدا را انتقال میداد بین دو نقطه سئوالی داشتم
  که اسم این دستگاه چیه که توی نت جستجو کنم
  و چطور خودم میتونم درستش کنم
  بزرگواری می کنید اگر راهنمایی کنید

  • با سلام
   شما میتونید با جستجوی کلمه بلندگوهای جهتی (Directional speakers, directional sound) اطلاعات بیشتری را پیدا کنید.

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *